Audison Bit Ten D
Indien u uw originele af-fabriek audio systeem drastisch wilt verbeteren is de nieuwe Audison Bit Ten D het apparaat dat u nodig heeft. Incl. DRC Control en Optical en Electrical Digital input.
De nieuwe 2011 Bit Ten D zorgd voor een analoge of digitale transformatie van de signalen en zet dit om naar een hoogwaardig signaal die zorgd voor een high perfromance audio systeem. De Bit Ten D heeft een grotere broer namelijk de Bit One. De Bit ten heeft hier de basis functies van en wordt geleverd incl. PC software voor het afstellen van de interface.
De Bit Ten D heeft vier Hi-Level inputs en een Aux-in en ook nog eens een aansluiting voor de HF Carkit systeem. Het systeem heeft als uitgang een volwaardige 5 kanaals uitgang voor bv. het aansturen van versterkers.
De Bit Ten D onderscheid zich met extra aansluitingen; een digitale ingang, het
aansturen van een digitaal signaal naar versterkers met AD link Audison Thesis en Audison VOCE versterkers en ook een Optical en Electrical Digital inputen meegeleverde DRC Controller.
Laat u overtuigen en bekijk de demo!
Nog geen review geplaatst voor dit product.
Om een productreview te plaatsen dient u in te loggen